menu
19-05-2018

Znakomity występ naszych pływaków na Arena Grand Prix Polski !

W terminie 12-13.05.2018r. w Warszawie odbyło się ostatnie z cyklu Arena Grand Prix Polski w pływaniu, na którym można było podziwiać naszych absolwentów. Wszyscy zaprezentowali bardzo dobry poziom zajmując wysokie miejsca w swoich kategoriach wiekowych.

Kacper Majchrzak triumfował w klasyfikacji końcowej Grand Prix Polski. W klasyfikacji kobiet, bardzo wysokie - czwarte miejsce zajęła Paulina Piechota, a tuż za nią na szóstym miejscu uplasowała się Milena Karpisz. W męskiej rywalizacji triumfował Jakub Kraska zajmując pierwsze miejsce w kat. 17-18 lat, a tuż za nim w tej samej kategorii znalazł się Jan Kałusowski stając na drugim stopniu podium. Panowie nie mieli sobie równych w swojej kategorii wiekowej. Janek, podczas warszawskiego Grand Prix, zdobył też brązowy medal na 100m stylem klasycznym.

Wszystkim naszym absolwentom serdecznie gratulujemy sukcesów i wierzymy, że w przyszłości dadzą nam jeszcze wiele powodów do dumy!

Źródło: Ekspress Ilustrowany