menu
Szkolenie
23-02-2015

Szkolenia

Sportowa Akademia Veolia wychodzi naprzeciw Twoim oczekiwaniom

W tym roku rusza 9. edycja SAV. Już 8 lat jesteśmy razem. Zdobyte w tym czasie doświadczenia pozwoliły nam lepiej poznać świat młodych sportowców i rozkład zajęć, za którym ciężko nadążyć.  Dlatego w 9. edycji większość szkoleń i wykładów będzie dostępna w formie on-line, żeby umożliwić Ci korzystanie ze wszystkich materiałów w dogodnym czasie i miejscu. Podczas pierwszych warsztatów, które odbędą się na Stadionie Narodowym podczas gali inauguracyjnej, wspólnie wybierzemy najważniejsze zagadnienia i na ich podstawie wyznaczymy cele programowe szkoleń, które będą dostosowane do specyfiki Waszych dyscyplin sportowych.

Program szkoleń 9. edycji SAV zapewni Ci dostęp do wiedzy i praktycznych technik rozwijania umiejętności najbardziej cenionych oraz potrzebnych w dzisiejszym świecie.  Stając się Kadrowiczem SAV będziesz rozwijać własne umiejętności indywidualne, poznasz podstawowe zasady pracy w grupie, a dzięki zadaniom praktycznym będziesz mieć okazję od razu sprawdzić teorię w działaniu.

Stając się Kadrowiczem 9. edycji SAV możesz spodziewać się zatem m.in. warsztatów z wystąpień publicznych, które przydadzą się na pewno przy udzielaniu pierwszych wywiadów. Należy pamiętać, że współczesny świat coraz bardziej oparty jest na cyfryzacji i multimediach, dlatego kontakty z mediami oraz umiejętność świadomej kreacji wizerunku, są już niezbędne w życiu każdego profesjonalnego sportowca, także z perspektywy pracy ze sponsorem, dla którego kluczowa jest spójność wizerunkowa osoby z daną marką. Dzięki wskazówkom praktycznym ze sponsoringu w sporcie, dowiesz się na co zwrócić uwagę, jak się zachować oraz jak mówić do sponsorów językiem dla nich zrozumiałym i przez pryzmat korzyści. Crowdfunding – jest to z kolei nowoczesny i popularny na świecie sposób finansowania własnej kariery. Szkolenia z event management natomiast ukażą Ci rolę umiejętności planowania, komunikacji oraz koordynacji pracy grupy dla powodzenia wspólnego przedsięwzięcia.

Sportowa Akademia Veolii. Wszelkie prawa zastrzeżone