menu

Sukcesy sportowe:

I miejsce Mistrzostw Polski Młodzików k-1 2000 m 2016

III miejsce Mistrzostw Polski w Maratonie Kajakowym k-1 6,4 km 2016

III miejsce Mistrzostw Polski Młodzików k-1 2000 m 2015

 

kajakarstwo
UKS Olimpijczyk Nowe Chechło

Patrycja Szewczyk

Sukcesy sportowe:

I miejsce na Indywidualnych Mistrzostwach Śląska Juniorek

I miejsce na II WTK Seniorek i Seniorów

Awans do I. Ligi Kobiet

tenis stołowy
MKS Skarbek Tarnowskie Góry

Natalia Młynek

Sukcesy sportowe:

Vice Mistrzostwo Polski Judo Młodziczek

II miejsce Pucharu Świata Ju-jitsu

II miejsce w Otwartym Pucharze Polski Młodziczek w Judo

judo, jujitsu
UKS Judo "Ahinsa" Tarnowskie Góry

Agata Binek

Sukcesy sportowe:

Kyokushin Karate European Cup Katowice 2015 – Puchar Europy Karate Kyokushin Katowice 2015 III miejsce kumite (walka)

Mistrzostwa Makroregionu Południowego Kyokushin Karate Leżajsk 12.03.2016r. II miejsce kata

Wagowe Mistrzostwa Europy Juniorów Karate Kyokushin Warna 21-22.05.2016r. V-VIII miejsce kumite (walka)

 

karate
Chrzanowski Klub Karate Kyokushin

Jagoda Linczowska

Sukcesy sportowe:

Grand Prix Małopolski 2016rok- 2miejsce 100m stylem grzbietowym

Międzynarodowy Miting Pływacki 2015 rok-1 miejsce 50m stylem grzbietowym

Mistrzostwa Okręgu Małopolski 2014 rok – 1 miejsce 400m i 800m stylem dowolnym

Mistrzostwa Okręgu Małopolski 2013 rok- 1miejsce 50m,100m,200m stylem grzbietowym

 

pływanie
Unia Oświęcim

Karolina Woźniak

Sukcesy sportowe:

Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Poznań 2016 – złoty medal , I miejsce C2 1.000m;

Długodystansowe Mistrzostwa Polski  Ostróda 2015 –  srebrny medal, II miejsce C2 10.000m

Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Poznań 2016 – IV miejsce C1 5.000m;

 

 

kajakarstwo
MKSW Trzebinia

Tomasz Topa

Sukcesy sportowe:

Mistrzyni Polski U16 w 5-boju MŁ

Mistrzyni Polski "Czwartków Lekkoatletycznych" na 300m

Wicemistrzyni Polski Ogólnopolskiego 4-boju Lekkoatletycznego

lekkoatletyka
MKS Aleksandrów Łódzki

Zofia Dębska

Sukcesy sportowe:

Zimowe Mistrzostwa Polski Juniorów 16-letnich (Gliwice 11-13 Marzec 2016)- brązowy medal na 100 klasycznym

Letnie Mistrzostwa Polski Juniorów 16-letnich (Ostrowiec Świętokrzyski, 15-17 Lipiec 2016)- brązowy medal na 200 i 100 klasycznym

Przynależność do Kadry Narodowej Juniorek 16 lat (01.09.2016-31.03.2017)

pływanie
MKS Trójka Łódź

Dominika Kowalska

Sukcesy sportowe:

Mistrzostwo Polski w jeździe indywidualnej na czas

Wice-Mistrzostwo Polski ze startu wspólnego

I miejsce w pucharze młodzika Mini Tour de Pologne

Kolarstwo szosowo-torowe
KS Społem Łódź

Adam Woźniak

Sukcesy sportowe:

Medale Mistrzostw Europy Juniorów Węgry 2016:

4x100 m stylem dowolnym Brąz

4x200 m stylem dowolnym (eliminacje) Złoto

4x100 m stylem zmiennym Brąz

Rekord Polski Juniorów 16 letnich 50 m stylem grzbietowym

Medale Mistrzostw Polski Juniorów 16 letnich Lipiec 2016 :

50 m stylem dowolnym Złoto

100 m stylem dowolnym Złoto

200 m stylem dowolnym Srebro

400 m stylem dowolnym Srebro

 

pływanie
UKS Piątka Konstantynów Łódzki

Jakub Kraska

Sukcesy sportowe:

Złoty medal Pucharu Europy w Klagenfurcie (Austria 2015)

Rekord Polski Juniorek na 2 x 70m.

Brązowy medal Mistrzostw Polski Seniorów (indywidualnie)

 

łucznictwo
Stowarzyszenie Łuczniczy Marymont

Kamila Napłoszek

Sukcesy sportowe:

II miejsce Mistrzostwa Polski w klasie Laser Radial 2015

XII miejsce Mistrzostwa Europy Juniorów w klasie Laser Radial 2016

II miejsce w klasyfikacji Pucharu Polski w klasie Laser Radial kobiet 2015

żeglarstwo
AZS Uniwersytet Warszawski

Natalia Stawiarska

Sukcesy sportowe:

 I  MIEJSCE NA MISTRZOSTWACH EUROPY JUNIORÓW  w Bułgarii  (Warna- maj 2016r.)

 III MIEJSCE NA MISTRZOSTWACH ŚWIATA JUNIORÓW  w Japonii (Tokio - listopad 2015r.)

 I MIEJSCE NA MISTRZOSTWACH EUROPY JUNIORÓW w Niemczech  (Berlin- maj 2015r.)

 

karate
Klub Sportowy Walki "Bushi"

Szymon Olpiński

Sukcesy sportowe:

  1. Rekordzistka Polski w biegu na 80 m. ppł w kategorii U 16 - 11.78 s.

  2. Mistrzyni Polski Młodziczek U 16 w skoku w dal - 5.65 m.

  3. 3 m. w biegu na 80 m. ppł na Mistrzostwach Polski Młodzików U16 - 12.05 s.

  4. Najlepszy wynik w Polsce w sezonie letnim 2016 w skoku w dal w kategorii U16 - 5.65 m.

  5. Mistrzyni Warszawy U16 w biegu na 100 m.

  6. Mistrzyni Mazowsza U 16 w skoku w dal, 300 m.

  7. Mistrzyni Mazowsza U16 w 5-boju

  8. Międzywojewódzka Mistrzyni U16 w skoku w dal i w biegu na 80 m.ppł

  9. W tabelach statystycznych w sezonie 2016: 100 m-IX, z wiatrem IV, 200 m-VI, w dal z wiatrem I, 5-bój-VIII.
lekkoatletyka
OKS Skra Warszawa

Pia Skrzyszowska

Sukcesy sportowe:

 

  1. Letnie Mistrzostwa Polski Juniorów 16-letnich – Ostrowiec Świętokrzyski 15-17. 07. 2016 r. - I miejsce 200 m st. motylkowym, II miejsce 200 m st. zmiennym, III miejsce 100 m st. motylkowym, II miejsce 4x200 m st. dowolnym, II miejsce 4x100 m st. zmiennym, III miejsce 4x100 m st. dowolnym,

  2. Zimowe Mistrzostwa Polski Juniorów 16-letnich – Gliwice 11-13. 03. 2016 r.  - I miejsce 200 m st. motylkowym, III miejsce 100 m st. motylkowym, III miejsce 4x100 m st. zmiennym,

  3. Letnie Mistrzostwa Polski Juniorów 15-letnich – Ostrowiec Świętokrzyski 10-12. 07. 2015 r. - III miejsce 200 m st. motylkowym,

  4. Zostałam powołana w skład Kadry Narodowej Juniorek 16-letnich na okres      od 1 września 2016 r. do 31 marca 2017 r.  w stylu motylkowym.
pływanie
UKS G-8 Bielany Warszawa

Weronika Gotowska

Sukcesy sportowe:

Mistrzostwo Polski MTB U-17 (2016)

Puchar Polski MTB U-17 (2016)

18 miejsce na Mistrzostwach Europy MTB U-17 (2016)

 

kolarstwo górskie (MTB)
Warszawski Klub Kolarski

Anna Gdańska

Sukcesy sportowe:

5 m. - Młodzieżowe Igrzyska Olimpijskie 2014

2 m. - Mistrzostwa Europy Juniorów 2015

1 m. -Mistrzostwa Europy Kadetów

taekwondo
AZS AWF Warszawa

Patrycja Adamkiewicz

Sukcesy sportowe:

1 miejsce –Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych w skoku wzwyż -2014r.

3-krotna W-ce mistrzyni Polski w latach 2015-2016

Brązowa medalistka Halowych Mistrzostw Polski 2014r.

 

lekkoatletyka
KS Stal Ostrów Wielkopolski

Julia Dutkiewicz

Sukcesy sportowe:

I miejsce Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Olsztyn 2016- szpada juniorów młodszych

II miejsce Puchar Europy Kadetów w Bratysławie 2016

I miejsce Puchar Polski Juniorów Młodszych w Radlinie 2015

II miejsce Drużynowy Puchar Świata Juniorów Udine 2016

IV miejsce Drużynowe Mistrzostwa Europy Kadetów 2015 (Maribor) i 2016 (Nowy Sad)

szermierka
UKS PGK Śrem Mróz Manieczki

Wojciech Kolańczyk

Sukcesy sportowe:

Mistrzostwo Polski k1 5km i 10km

Mistrzostwa Europy – 1msc Finał B

Mistrzostwa Świata – 9 msc Finał B

 

Kajakarstwo
Posnania Poznań

Hubert Olszewski

Sukcesy sportowe:

6. miejsce na Coupe de la Jeunesse 2016 w kategorii czwórki bez sternika juniorów

4. miejsce na Baltic Cup 2016 w kategorii czwórki bez sternika juniorów na dystansie 2000m

4. miejsce na Baltic Cup 2016 w kategorii czwórki bez sternika juniorów na dystansie 500m

Wioślarstwo
KS Posnania-RBW Poznań

Mateusz Nawrocki

Sportowa Akademia Veolii. Wszelkie prawa zastrzeżone